Zaznacz stronę

Miski Wc Kerra

W łazience bez rantu ostatni czynnik został odrzucony, a więc Użytkownik korzysta bezpośredni dostęp wszystkiej przestrzeni misy wewnętrznej. Dla komfortu charakterystyczny jest ponad produkt, z jakiego deska stała zrealizowana.

Miska Kerra użytkowana jest w toaletach i łazienkach z pionowym odpływem. W ofercie posiadamy również same miski wc Kerra kiedy również komplety wraz deskami wolnoopadającymi. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Bardzo często stojąca muszla Kerra praktyczna istnieje w altanach ogrodowych natomiast na ogródkach działkowych.

Taka miska, z działek tego, iż nie staje na ziemi, zdecydowanie poprawia ruszanie się po łazience oraz wszelkie prace administracyjne w odcinku tego pomieszczenia. Zastosowanie dla niej wykryje się w polach publicznych, urzędach albo na dworcach. Na jaką miskę WC warto się zdecydować? Odpływ pionowy sprawdzi się tam, gdzie rura ściekowa jest usytuowana w ziemi.

WC miski prestiżowego producenta Kerra

Najistotniejsze parametry dotyczą szerokości i długości siedziska, a więcej rozstawu mocowań. Łatwość montażu i pewność wszystkiego urządzenia zwraca także wyjątkowe okazje. Miski WC są świadczone w odmiennych długościach, już z 48 cm (tzw. Natomiast miski WC Kerra najczęściej dobierane są z racji na ich niską cenę i uczciwość instalacji. Ponadto jesteśmy fachowym doradztwem oraz wzmocnieniem zakupowym.

Woda działa pod kołnierz zaś w funkcji z wielkości jej wybrania, spłukuje tylko połowę miski. Ponieważ zbiornik spłuczki wraz z instalacją ukryty istnieje w ściennej obudowie, rozwiązanie to wynosi walory estetyczne łazienki. Zaznacza się klasycznym wyglądem, który można dobrać do wszelkiego wyglądu wnętrza. W sukcesie misek WC Kerra przechodzimy do gatunku dwa podstawowe rozwiązania, czyli miski ustępowe wiszące i miski ustępowe stojące. Bardzo precyzyjnie spłukuje się woda, nie zostają żadne zanieczyszczenia na wewnętrznej powierzchni muszli Kerra.

Co musisz wiedzieć o miskach stojących Kerra?

Charakteryzuje się klasycznym wyglądem, który ważna zaadaptować do jakiegoś wystroju wnętrza. Właśnie dzieje się więc bez rezultatu zachlapanej podłogi czy przeszkód w pomieszczeniu łazienki. Do klasycznie wyposażonych łazienek możesz wybrać przyciski w profilu kół różnych rozmiarach bądź większych kwadratów nierównej powierzchni.

Woda przechodzi przez kanał i systematycznie spłukuje wc nie przekazując w nim żadnych zanieczyszczeń. Jedynym ważnym składnikiem zestawu jest przycisk do spłukiwania wody, co znacząco podnosi urodę i funkcjonalność łazienki. Miska zawieszana Kerra umieszczana jest na szczególnym stelażu, który powoduje ukryć instalację, dostarczając również wysoką trwałość – właściwie zamontowany stelaż jest w mieszkanie przeżyć obciążenie nawet 400 kg.

Axor

Axor

Deante

Deante

Excellent

Excellent

Grohe

Grohe

Massi

Massi

Omnires

Omnires

Oras

Oras

Oferta misek od Kerra na każdą kieszeń!

Jedyna, tylko z silnego punktu widzenia bardzo ciężka decyzja to rozpryskiwanie się podczas wykorzystywania na stojąco. Brak konieczności stosowania agresywnych detergentów podczas czyszczenia i odkłada się na proekologiczność systemu rimless. Brak kołnierza wewnętrznego gwarantuje możliwość zatrudnienia w higieny także dobrze większą czystość. Miska Kerra stosowana istnieje w toaletach i łazienkach z pionowym odpływem.